KPP Słupca

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy

Najczęściej czytane

 1. KWP – ZMIANA NUMERACJI TELEFONÓW DO JEDNOSTEK POLICJI

  W całej Wielkopolsce numery telefonów do jednostek Policji zostaną zmienione. Przez pół roku będzie obowiązywał okres przejściowy. Ma to związek z unowocześnieniem systemów teleinformatycznych i standaryzacją łączności telefonicznej w całej Polskiej Policji.

 2. KWP – Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Skorzystaj z poniższego wzoru!

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację pocztą tradycyjną lub mailem. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego doniesienia. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy lub komisariatu. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną. Adresy znajdziesz na stronie internetowej danej jednostki Policji.

 3. Zostan jednym z nas - wstąp w szeregi Policji

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie. Jeszcze dziś zadzwoń pod numer 19 997.

 4. Podsumowanie 2019 - odprawa roczna

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Słupcy ocenili stan bezpieczeństwa w 2019 roku. W porównaniu do 2018 roku zanotowano więcej przestępstw kryminalnych i więcej zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze prowadzili liczne działania i akcje profilaktyczne sprzyjające poprawie bezpieczeństwa w powiecie.

 5. ZMIANY NA STANOWISKACH DZIELNICOWYCH W MIEŚCIE I GMINIE SŁUPCA

  Z dniem pierwszego marca br. Komendant Powiatowy Policji w Słupcy powierzył obowiązki na nowych stanowiskach kilku policjantom. Istotne dla mieszkańców naszego powiatu są zmiany na stanowiskach dzielnicowych w mieście i gminie Słupca.

 6. Policjanci wspierają akcję ONKO-MIKOŁAJE

  Z ogromnym zainteresowaniem w naszym regionie spotkała się akcja Onko-Mikołaje, w której zbierane są zabawki dla dzieci cierpiących na nowotwór. Do akcji włączyła się również Komenda Powiatowa Policji w Słupcy oraz Posterunek Policji w Orchowie.

 7. Wydarzenia z minionego tygodnia

 8. ZMARŁ NADKOM. GABRIEL HIBNER (1963 - 2020)

  W wieku 57 lat zmarł nagle Gabriel Hibner emerytowany policjant Komendy Powiatowej Policji w Słupcy. W służbę w policji rozpoczął w 1990 r.. Przez wiele lat był związany z Posterunkiem Policji w Zagórowie.

 9. Z klasą mundurową o zawodzie policjanta

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Słupcy w ramach programu „Zostań jednym z nas” zaprosili do siebie uczniów klasy policyjnej z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy, aby przybliżyć młodzieży specyfikę pracy w mundurze. Spotkanie miało im pomóc w podjęciu decyzji, co do ich przyszłej drogi zawodowej.

 10. Detektyw Grażynka na emeryturze

  Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Słupcy pożegnali odchodzącą na emeryturę koleżankę asp.sztab. Grażynę Harłozińską – Dopytalską, detektywa Wydziału Kryminalnego i obecnie najdłużej pracującą osobę w słupeckiej jednostce.