KPP Słupca

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy

Najczęściej czytane

 1. Zostan jednym z nas - wstąp w szeregi Policji

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie. Jeszcze dziś zadzwoń pod numer 19 997.

 2. Wydarzenia z minionego tygodnia

 3. ”Na posterunku...” - wystawa w muzeum z okazji 100.rocznicy powstania Policji Państwowej

  Komenda Powiatowa Policji w Słupcy wspólnie z Muzeum Regionalnym w Słupcy przygotowała wystawę "Na posterunku... z dziejów Policji Państwowej w 100-lecie powstania". W budynku muzeum można było zapoznać się z licznymi zborami dokumentów, zdjęć i przedmiotów związanych z międzywojenną Policją, a w ogrodzie obecni funkcjonariusze przygotowali mundurowe miasteczko, przybliżające współczesną formację.

 4. Powiatowe obchody Święta Policji 2019

  29 lipca słupeccy policjanci obchodzili swoje święto. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski. W całym kraju obchody Święta Policji zostały objęte honorowym patronatem Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Elżbiety Witek.

 5. Wypadek śmiertelny w Strzałkowie

 6. Dzieci i młodzież z Orchowa z wizyą w KWP w Poznaniu

 7. KWP - Uroczystość ślubowania nowych policjantów

  Szeregi wielkopolskiej Policji zasiliło 56 funkcjonariuszy. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu nowo przyjęci do służby policjantki i policjanci złożyli uroczyste ślubowanie. Teraz czeka ich kilkumiesięczne przeszkolenie, po odbyciu którego podejmą służbę w jednostkach Policji na terenie całego województwa wielkopolskiego. Wśród nich była policjantka zaczynająca pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Słupcy post. Weronika Chmiel.

 8. Odnaleziono ciało zaginionego nurka

 9. O zawodzie policjanta podczas zwiedzania wystawy

  Uczniowie technikum przy Zespole Szkół Zawodowych w Słupcy odwiedzili w Muzeum Regionalnym w Słupcy wystawę "Na posterunku... z dziejów Policji Państwowej w 100-lecie powstania". Ekspozycję pomogli przygotować słupeccy policjanci, którzy oprowadzali młodzież po muzeum, przybliżając historię dawnej oraz współczesnej formacji. Lekcja była świetną okazją do promocji zawodu policjanta.

 10. asp.sztab. Artur Kamiński – człowiek z pasją

  Podczas XI Nocy w Muzeum w Słupcy przygotowano dwie wystawy dotyczące wydarzeń historycznych związanych z odzyskaniem niepodległości przez Polskę. Jedna z nich powstała w oparciu o interesujący zbiór patriotycznych kartek pocztowych, który użyczył policjant Komendy Powiatowej Policji w Słupcy Artur Kamiński – pasjonat lokalnej historii i archeologii.