KPP Słupca

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Metody stosowane w cyberprzestrzeni - Policja radzi. Dzień Bezpiecznego Internetu po raz 14.

  6 lutego po raz czternasty obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Hasło zwraca uwagę na działanie każdego użytkownika sieci WWW. W czasach masowego korzystania z komputerów, czy urządzeń mobilnych, codziennie stykamy się z siecią internetową. Dlatego warto wspomnieć o tym, jak robić to bezpiecznie.

 2. Znęcał się nad konkubiną, siedzi w areszcie

  Słupecki sąd zdecydował o areszcie dla kolejnego domowego oprawcy. Śledczy ustalili, że mieszkaniec Słupcy od kilku miesięcy znęcał psychicznie i fizycznie się nad swoją konkubiną.

 3. Policjanci na obchodach Święta Konstytucji

  Komendant Powiatowy Policji w Słupcy insp. Maciej Kusz wraz z policjantami uczestniczył w miejsko-powiatowych obchodach Święta Konstytucji 3-go Maja zorganizowanych w Słupcy.

 4. Powiatowe obchody Święta Policji 2017

  28 lipca odbyły się powiatowe obchody Święta Policji . Rozpoczęto je od złożenia zniczy w Alei Dębów. Następnie Kapelan słupeckich policjantów i pracowników policji celebrował mszę świętą. Uroczysta zbiórka odbyła się w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Słupcy. Na uroczystości obecni byli policjanci, pracownicy cywilni KPP w Słupcy oraz zaproszeni goście wspierający działania słupeckiej Policji. Był wśród nich przedstawiciel Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu – nadkom. Maciej Purol – Naczelnik Wydziału Prewencji. 26 policjantów otrzymało awanse na wyższe stopnie. Funkcjonariuszom i pracownikom Policji wręczono medale, nagrody i wyróżnienia. Obchody zakończyły występy dzieci z Niepublicznego Przedszkola"Miś Uszatek" w Słupcy.

 5. KWP – Wybrali mundur

  Szeregi wielkopolskiej Policji zasiliło 23 osoby. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu nowo przyjęci do służby policjantki i policjanci złożyli uroczyste ślubowanie. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w ich pamięci. Teraz czeka ich kilkumiesięczne przeszkolenie, po odbyciu którego podejmą służbę w jednostkach Policji na terenie całego województwa wielkopolskiego.

 6. Areszt za napad na stację paliw

  Słupeccy policjanci dzięki współpracy z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Koninie ustalili sprawców, którzy przy użyciu noża napadli na jedną ze stacji paliw w Słupcy. Kilka dni po dokonaniu rozboju trzech młodych mężczyzn z powiatu konińskiego trafiło w ręce policji. Sąd Rejonowy w Słupcy zdecydował o tymczasowym aresztowaniu dwóch z nich na najbliższe trzy miesiące. Trzeci czeka jeszcze na przesłuchanie. Grozi im od 3 do 15 lat więzienia.

 7. Zostan jednym z nas - wstąp w szeregi Policji

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie. Jeszcze dziś zadzwoń pod numer 19 997.

 8. Święto Policji 2013

 9. Aktywny i bezpieczny wypoczynek podczas majowego weekendu

  Prognoza słonecznych i ciepłych dni napawa optymizmem, wielu z nas zaplanowało na długi weekend majowy podróż do miejscowości wypoczynkowych. Warto pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, zanim rozpoczniemy aktywny i bezstresowy wypoczynek poza domem.

 10. Podsumowanie weekendu przed "wielką majówką"

  Za nami pierwsze dni długiego, majowego weekendu. W powiecie słupeckim ostatnie doby dni upłynęły w miarę spokojne. Wpłynęły dwa zgłoszenia o kradzieży i włamaniu. Policjanci zanotowali kilka kolizji drogowych, ujęli jednego pijanego kierowcę. Zatrzymali też prawa jazdy piratom drogowym, którzy nie zważając na bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego pędzili w terenie zabudowanym ponad 100 km/h.