KPP Słupca

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy Bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Kolejne szkolenie dla żołnierzy amerykańskich z udziałem policjantów

  W 33. Bazie Lotnictwa Transportowego w Powidzu odbyło się kolejne szkoleniowe spotkanie z żołnierzami armii amerykańskiej. Prowadzili je policjanci i strażacy oraz przedstawiciele Urzędu Gminy w Powidzu. Głównym celem spotkania było zapoznanie amerykańskich mundurowych z przepisami polskiego prawa oraz propagowanie właściwych zachowań na akwenach wodnych, w tym zasad bezpiecznej kąpieli, bezpiecznego żeglowania oraz uprawiania sportów wodnych.

 2. Medale i odznaczenia dla policjantów i pracowników policji

  Na Placu Mickiewicza w Poznaniu 19 lipca odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, policjanci i policjantki oraz pracownicy Policji garnizonu wielkopolskiego. Byli wśród nich przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Słupcy, którzy zostali uhonorowani medalami i odznaczeniami.

 3. Zostan jednym z nas - wstąp w szeregi Policji

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie. Jeszcze dziś zadzwoń pod numer 19 997.

 4. Policjanci na festynach i rajdzie rowerowym

  Miniony weekend obfitował w imprezy rekreacyjno - sportowe i festyny. Nie mogło na nich zabraknąć policjantów prewencji i ruchu drogowego. Mundurowi promowali bezpieczne zachowania nad wodą i na drogach, mówili o bezpieczeństwie w miejscu zamieszkania, przygotowali pokazy i zabawy dla najmłodszych oraz zabezpieczali przejazdy rajdów rowerowych. Oto krótka fotorelacja z imprez w Cieninie Zabornym, Ostrowitem, Ostrowie oraz z Rajdu dla Ścieżki.

 5. Policjanci na lotnisku z okazji Dnia Dziecka

  Z okazji Dnia Dziecka powidzkie lotnisko znów otworzyło swoje drzwi dla zwiedzających. Na odwiedzających czekały wystawy samolotów i śmigłowców oraz sprzętu, wyposażenia i uzbrojenia funkcjonariuszy służb mundurowych. Na swoje stanowisko zaprosili również słupeccy policjanci wspomagani przez kolegów z Poznania.

 6. Zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków

  Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali mieszkańca gminy Zagórów, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W miejscu zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze pracując z psem służbowym znaleźli amfetaminę, metaamfetaminę i marihuanę. Łącznie ponad 460 gramów zakazanych prawem środków.

 7. Pijana za kierownicą

  Słupeccy policjanci zatrzymali kobietę, która kilka minut wcześniej jechała autostradą pod prąd. Spowodowała również kolizję wjeżdżając pojazdem w ogrodzenie jednej z posesji i odjechała z miejsca zdarzenia. Okazało się, że mieszkanka Wrześni miała ok. 1,4 promila alkoholu w organizmie.

 8. Ze św. Krzysztofem na drodze - 2017

  Tradycją stały się już wspólne akcje policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy z duchownymi w okolicach dnia imienin patrona kierowców św. Krzysztofa. W tym roku pierwsze przedsięwzięcie zorganizowano w Orchowie. W działania „Ze św. Krzysztofem na drodze” włączyły się dzieci ze świetlicy środowiskowej w Orchowie oraz dzieci z miejscowego przedszkola. Akcja miała na celu propagować bezpieczne zachowania na drogach.

 9. Pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej

  Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Słupcy zajęli pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kole pod nazwą „Mundurowi dzieciom”. Wspólna inicjatywa Komendy Powiatowej Policji w Kole i Urzędu Miasta w Kole była jedną z atrakcji obchodów „Dnia Dziecka”. Zwycięski puchar odebrał Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego asp.szt. Jan Wojtczak, który przewodził słupeckiej drużynie.

 10. Bezpieczny długi weekend

  Zbliża się Święto Bożego Ciała, które dla wielu Polaków będzie okazją do zaplanowania kolejnego tzw. przedłużonego weekendu. Dni wolne od pracy oraz słoneczna, ciepła pogoda sprzyjać będą wypoczynkowi poza miejscem zamieszkania, w tym korzystania z rekreacji nad wodą. W tym czasie policjanci będą podejmować szereg działań dla zapewnienia bezpieczeństwa osobom uczestniczącym w uroczystościach religijnych, a także podróżującym i wypoczywającym.