KPP Słupca

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy Bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. "5 z PASJĄ" po raz trzeci już 15 września.

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy wraz z Komendą Powiatową Policji w Słupcy organizuje III Nocny Rekreacyjny Bieg Uliczny „5 z PASJĄ” . Trzecia edycja biegu odbędzie się pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo...”.

 2. Powiatowe obchody Święta Policji 2017

  28 lipca odbyły się powiatowe obchody Święta Policji . Rozpoczęto je od złożenia zniczy w Alei Dębów. Następnie Kapelan słupeckich policjantów i pracowników policji celebrował mszę świętą. Uroczysta zbiórka odbyła się w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Słupcy. Na uroczystości obecni byli policjanci, pracownicy cywilni KPP w Słupcy oraz zaproszeni goście wspierający działania słupeckiej Policji. Był wśród nich przedstawiciel Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu – nadkom. Maciej Purol – Naczelnik Wydziału Prewencji. 26 policjantów otrzymało awanse na wyższe stopnie. Funkcjonariuszom i pracownikom Policji wręczono medale, nagrody i wyróżnienia. Obchody zakończyły występy dzieci z Niepublicznego Przedszkola"Miś Uszatek" w Słupcy.

 3. Szybka i sprawna współpraca policjantów z Konina i Słupcy pozwoliła uratować życie ludzkie!

  Niespełna pół godziny przed północą na telefon alarmowy „997” zadzwonił mężczyzna i zadał pytanie oficerowi Dyżurnemu konińskiej Policji: „Proszę Pana w jaki sposób można najszybciej popełnić samobójstwo?” Dyżurny zareagował błyskawicznie i sprawnie pokierował działaniami, angażując w nie sąsiednią jednostkę słupeckiej Policji.

 4. KWP – Podsumowanie akcji „PRĘDKOŚĆ”

  Trwające przez trzy dni działania kontrolne z pięciodniowej akcji „Prędkość” już za nami. W ostatnich dniach policjanci z całej Wielkopolski czuwali nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego. Celem wzmożonych kontroli było egzekwowanie prawidłowego zachowania wśród kierowców, a wobec tych, którzy łamali przepisy drogowe, mundurowi byli bezwzględni.

 5. Policjant na urlopie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

  Zdecydowana reakcja słupeckiego policjanta prawdopodobnie zapobiegła tragicznym skutkom, jakie mogły spotkać użytkowników dróg ze strony pijanego kierowcy. Naczelnik Wydziału Prewencji ze słupeckiej komendy Policji, będąc na urlopie, zatrzymał kierującego samochodem osobowym, który miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Nieodpowiedzialny mężczyzna stracił prawo jazdy, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 6. Polska Policja Dziś

  Minęło już 98 lat od powstania naszej formacji. Przeszła długą drogę, aby dziś zasłużyć na miano nie tylko największej w Polsce formacji mundurowej, lecz również nowoczesnej i skutecznej służby stojącej na straży bezpieczeństwa wewnętrznego państwa. Z okazji tegorocznego święta Biuro Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji przy wsparciu Komendy Stołecznej Policji przygotowało film ukazujący pracę funkcjonariuszy na rzece, konno, z psami służbowymi, w patrolach pieszych oraz zmotoryzowanych, w powietrzu, w laboratorium kryminalistycznym czy Stołecznym Stanowisku Kierowania. To i tak jedynie fragment szerokiego wachlarza zadań, jednak oddziałujący na wyobraźnię lepiej, niż tysiąc słów.

 7. Zostan jednym z nas - wstąp w szeregi Policji

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie. Jeszcze dziś zadzwoń pod numer 19 997.

 8. Europejskie działania „Prędkość”

  We wszystkich państwach Unii Europejskiej prowadzone są dzisiaj policyjne działania pn. Prędkość. Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego TISPOL. Uczestniczy w nich także polska Policja.

 9. Zapraszamy na III Nocny Bieg Uliczny "5 z Pasją"

  MOSiR Słupca oraz Komenda Powiatowa Policji w Słupcy zapraszają na III Nocny Bieg Uliczny "5 z Pasją", który w tym roku odbywa sie pod hasłem " KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO"! Szczegóły plakat poniżej

 10. Promowali akcję "Kręci mnie bezpieczeństwo..." na festynie rodzinnym w Słupcy

  W niedziele 27 sierpnia od 16.00 do 19.00. w Słupcy na Przystani Harcerskiej odbył się festyn rodzinny “Pożegnanie Lata”.