KPP Słupca

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy Bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Powiatowe eliminacje konkursu POLICJANT RUCHU DROGOWEGO 2017 za nami

  Policjanci Wydziałów Ruchu Drogowego z Konina, Koła, Słupcy i Turku rywalizowali wczoraj w eliminacjach do wojewódzkiego konkursu, które zorganizowano po raz pierwszy na terenie naszego powiatu. W szranki stanęło 12 funkcjonariuszy. Rywalizowali w jeździe samochodem, motocyklem, na strzelnicy i w ręcznym kierowaniu ruchem. Najlepsi z poszczególnych drużyn będą reprezentowali powiaty w zawodach w Poznaniu.

 2. Powiatowe eliminacje konkursu BRD 2017

  Gimnazjum im. M. Kopernika w Słupcy wspólnie ze słupecką Policją i Kuratorium Oświaty w Poznaniu zorganizowało kolejną edycję powiatowego konkursu z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych rywalizowali rozwiązując test wiedzy ogólnej, pokonywali tor przeszkód na rowerach oraz wykazywali się w udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej.

 3. Policjanci na obchodach Święta Konstytucji 3-go Maja

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Słupcy uczestniczyli w obchodach Święta Konstytucji 3-go Maja. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Słupcy mł.insp. Jan Rabiej wraz z Naczelnikiem Wydziału Prewencji podkom. Robertem Górnym i pocztem sztandarowym brali udział w uroczystościach zorganizowanych w Słupcy i Powidzu. Kierownicy Posterunków Policji zostali zaproszeni do wzięcia udziału w obchodach gminnych.

 4. Zostan jednym z nas - wstąp w szeregi Policji

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie. Jeszcze dziś zadzwoń pod numer 19 997.

 5. Podsumowanie majowego weekendu

  Majowy weekend w powiecie słupeckim upłynął spokojnie. Nie zanotowano wypadków i kolizji drogowych. Od piątku do środy zatrzymano jednego nietrzeźwego rowerzystę i jednego kierującego samochodem, który odpowie za popełnienie wykroczenie, gdyż znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Policjanci byli wzywani do licznych interwencji domowych, czy w miejscach publicznych, jednak obyło się bez większych zakłóceń ładu i porządku publicznego. Weekend zdominowały dwie sprawy kryminalne, dotyczące posiadania narkotyków.

 6. Zakończenie trzydniowych działań PRĘDKOŚĆ

  Trzeci dzień akcji PRĘDKOŚĆ za nami. Głównym celem tych działań jest zmiana nawyków i świadomości kierowców i egzekwowanie konsekwentnego stosowania się do obowiązujących przepisów. Im więcej osób będzie poruszało się z dozwolona prędkością, tym na naszych drogach będzie bezpieczniej. 28 kwietnia słupeccy policjanci ruchu drogowego w całym powiecie nałożyli tylko 4 mandaty karne przekroczenie dozwolonych prędkości w ruchu drogowym. Cieszy fakt, że kierujący pojazdami z dużą odpowiedzialnością podchodzą do respektowania prawa.

 7. Zapraszamy na IV Rowerowy Rajd Katyński

  IV Rowerowy Rajd Katyński Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej Regionu Konińskiego odbędzie się 20 maja br. Start nastąpi w Kleczewie o godz. 9.00, następnie uczestnicy przejadą do Powidza i Słupcy. Zakończenie planowane jest ok. godz. 18.00 w Golinie. Komenda Powiatowa Policji w Słupcy jest jednym ze współorganizatorów rajdu. Zapraszamy do zapoznania się z planem rajdu - plakat poniżej.

 8. Narada służb mundurowych, kuratorów i pracowników socjalnych

  Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej przy współpracy z Komendą Powiatową Policji Słupcy oraz Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy zorganizował szkolenie dla funkcjonariuszy, kuratorów i pracowników instytucji współpracujących z Sądem Rejonowym w Słupcy. Wśród tematów związanych ze współpracą służb nie zabrakło również zagadnień dotyczących przemocy domowej, spraw rodzinnych i karnych oraz pomocy osobom pokrzywdzonym. Narada była jedną z inicjatyw podejmowanych przez policjantów i kuratorów w ramach Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw.

 9. Zagłosuj na dzielnicowego w plebiscycie "Asy bezpieczeństwa"

  Trwa głosowanie w plebiscycie GŁOSU WIELKOPOLSKIEGO "Asy Bezpieczeństwa", w którym Wielkopolanie wybiorą m.in. Dzielnicowego Roku - policjanta, który cieszy się ich największym zaufaniem i szacunkiem. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody. Powiat słupecki reprezentuje mł.asp. Emil Wojtczak z Posterunku Policji w Zagórowie. Głosowanie potrwa do 19 maja!

 10. W słupeckiej komendzie policji można samemu sprawdzić trzeźwość

  Komenda Powiatowa Policji w Słupcy została doposażona w nowe urządzenie do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. W pomieszczeniu recepcji zawieszono ogólnodostępny alkomat. Przez całą dobę chętni mogą samodzielnie i bezpłatnie sprawdzić stan swojej trzeźwości. W środę, 5 kwietnia, w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Słupcy oraz Burmistrza Miasta Słupcy oddano urządzenie do użytku.