Detektyw Grażynka na emeryturze - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Detektyw Grażynka na emeryturze

Data publikacji 25.02.2020

Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Słupcy pożegnali odchodzącą na emeryturę koleżankę asp.sztab. Grażynę Harłozińską – Dopytalską, detektywa Wydziału Kryminalnego i obecnie najdłużej pracującą osobę w słupeckiej jednostce.

25 lutego w sali narad zebrało się liczne grono funkcjonariuszy i pracowników Policji, aby złożyć życzenia żegnającej się z mundurem najstarszej stażem policjantce. Powszechnie lubiana Grażynka przygodę z mundurem zaczęła w 1983 r. i służyła przez ponad 36 lat. Ogółem przepracowała niemal 39 lat. Służyła w Wydziale Prewencji i Wydziale Kryminalnym. Za swoje zaangażowanie w pracę i wzorowe wykonywanie obowiązków została wyróżniona Srebrnym i Złotym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Brązową Odznaką Zasłużony Policjant.

Jako policjant wyróżniała się pracowitością, starannością i rzetelnością. Często realizowała obowiązki służbowe poświęcając swój wolny czas, zawsze służyła pomocą młodszym stażem kolegom. Zapamiętana zostanie jako skromna i pogodna osoba, zawsze uśmiechnięta i chętna do rozmowy na każdy temat, wyróżniająca się niesamowitą empatią.