Zawody wędkarskie służb mundurowych - Aktualności - KPP Słupca

Aktualności

Zawody wędkarskie służb mundurowych

Data publikacji 08.09.2017

Pod koniec sierpnia nad Jeziorem Słupeckim odbyły się zawody wędkarskie służb mundurowych. Uczestniczyli w nich policjanci i strażacy oraz emerytowani funkcjonariusze. Zawody zostały zorganizowane przez PZW Koło Wędkarskie nr 18 w Słupcy oraz związki zawodowe działające przy Komendzie Powiatowej Policji w Słupcy, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej NSZZ Solidarność, a także Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Pożarnictwa w Słupcy.

Praca w służbach mundurowych należy do dość stresujących, a wędkowanie, jak powszechnie wiadomo, to świetny pomysł na wyciszenie i odstresowanie. Po rozlosowaniu stanowisk każdy usiadł na ulubionym krzesełku, zarzucił wędkę i... czekał marząc o wielkiej rybie. Rywalizowano indywidualnie i drużynowo. Przedstawiciele słupeckiej Policji okazali się najlepsi, zajmując pierwsze miejsce w rywalizacji drużynowej jak i indywidualnej.

Na zakończenie uczestników zaproszono na ciepły poczęstunek, który przygotowali i serwowali członkowie Koła Wędkarskiego nr 18 oraz Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Pożarnictwa w Słupcy.